1 Bratomir Lačković Novi Beograd Нулта лиценца
2 Slavko Panović Ratina Нулта лиценца
3 Dragoljub Šarković Beograd Нулта лиценца
4 Vojin Jovanović Beograd, Jakovo Нулта лиценца
5 Živorad Milošević Boleč Нема лиценцу
6 Dragan Pantelić Novi Beograd Кореограф народних игара
7 Živojin Đurić Niška Banja Нема лиценцу
8 Dragan Marković Boleč Нема лиценцу
9 Milan Sredojević Novi Beograd Нема лиценцу
10 Željko Špehar Beograd Уметнички руководилац ансамбла народних игара
11 Vladimir Vajdić Zemun Нулта лиценца
12 Željko Jovanović Užice Нема лиценцу
13 Dragan Medulović Valjevo Нулта лиценца
14 Goran Paunović Užice Нулта лиценца
15 Slobodan Milošević Zemun Кореограф – почетник
16 Dejan Simeonovski Beograd Нема лиценцу
17 Rodoljub Jankovic Niška Banja Нулта лиценца
18 Zoran Živanov Bavanište Уметнички руководилац ансамбла народних игара
19 Siniša Kašiković Srbobran Нема лиценцу
20 Desa Đorđević Novi Beograd Нулта лиценца
21 Zoran Dimković Vršac Нема лиценцу
22 Zorica Janošević Kragujevac Нема лиценцу
23 Zona Radojičić Ub Нема лиценцу
24 Stanislava Damljanović Ub Нема лиценцу
25 Vladan Obadić Zabrečje, Obrenovac Нулта лиценца
26 Mirko Mutapčić Batajnica Нулта лиценца
27 Ivan Kamdžijaš St. Pazova Нулта лиценца
28 Dragan Nenadić Barič, Obrenovac Нема лиценцу
29 Borivoje Stojanović Pirot Нема лиценцу
30 Dragan Đorđević Sremska Mitrovica Нема лиценцу
31 Vasilije Rogošić Podgorica Кореограф народних игара
32 Dragomir Božović Sevojno Нема лиценцу
33 Marija Dukić Arilje Стручни руководилац
34 Slobodan Mirković Beograd Нема лиценцу
35 Mira Vukotić Arilje Нема лиценцу
36 Živojin Miljković Kragujevac Нулта лиценца
37 Radoš Jevremović Novi Beograd Нема лиценцу
38 Dejan Lilić Pirot Нема лиценцу
39 Ljiljana Sujković Aranđelovac Нема лиценцу
40 Dejan Ranković Aranđelovac Уметнички руководилац ансамбла народних игара
41 Živadinka Bojović Kladovo Нема лиценцу
42 Branislav Spajić Kraljevo Нема лиценцу
43 Mirjana Cvejić Smederevo Уметнички руководилац ансамбла народних игара
44 Tomo Nagradić Derventa Нема лиценцу
45 Stana Nagradić Derventa Кореограф народних игара
46 Nebojša Šćekić Bjelo Polje Нема лиценцу
47 Dragoslav Džadžević Beograd Нулта лиценца
48 Biljana Petrićević Vršac Нема лиценцу
49 Aleksandar Rankov Vršac Нема лиценцу
50 Dejan Prvanović Kraljevo Нема лиценцу
51 Slavica Mihailović Kragujevac Нулта лиценца
52 Slavica Tomić Kuršumlija Нема лиценцу
53 Milenko Stanimirović Loznica Нема лиценцу
54 Dušan Jovanović Kragujevac Нема лиценцу
55 Mira Jovanović Kragujevac Нема лиценцу
56 Milemtije Gicić Kragujevac Нема лиценцу
57 Dragan-Vuk Puljezević Loznica Нема лиценцу
58 Branko Mastilovic Zemun Нулта лиценца
59 Dragan Mićić Oslobođenja 25 Нулта лиценца
60 Marko Mićić kralja Milana Obrenovića 7/3 Нема лиценцу
61 Simonida Stojanović Novi Beograd Нема лиценцу
62 Milovan Velimirović Zubin potok Нема лиценцу
63 Dragana Branković Obrenovac Нема лиценцу
64 Mladen Jovičić Obrenovac Нема лиценцу
65 Dejan Petrovic Lapovo Нема лиценцу
66 Milena Jovanovic Lapovo Нема лиценцу
67 Sanja Ličina Banja Luka Нема лиценцу
68 Goran Pupac Banja Luka Нема лиценцу
69 Aca Nikolić Beograd Нема лиценцу
70 Jelena Vajdić Lačković Novi Beograd Уметнички руководилац ансамбла народних игара
71 Biljana Konjević Obrenovac Нулта лиценца
72 Rodoljub Aksentijević Raška Нема лиценцу
73 Goran Asović Novi Pazar Нема лиценцу
74 Ivan Žmirić Novi Beograd Стручни руководилац
75 Dragan Žmirić Novi Beograd Кореограф – почетник
76 Dejan Tošić Beograd Стручни руководилац
77 Goran Banković Novi Beograd Нема лиценцу
78 Marko Stanojević Smederevo Нема лиценцу
79 Horvat Zvonko Zemun Нема лиценцу
80 Miroslav Tomić Kučevo Нема лиценцу
81 Nela Butić Petrovac na Mlavi Нема лиценцу
82 Dejan Tomić Kučevo Стручни руководилац
83 Petar Lazić 14240 Ljig Нема лиценцу
84 Dragan Janjić Smederevo Нема лиценцу
85 Dušan Nikolić Kosovska Mitrovica Нема лиценцу
86 Žarko Petrović Jagodina Нема лиценцу
87 Gordana Petrović Kosovska Kamenica Нема лиценцу
88 Dragan Antić Kosovska Kamenica Кореограф народних игара
89 Bojan Stamenković Kosovska Kamenica Нема лиценцу
90 Dejan Dumić Нема лиценцу
91 Dragan Todorović Gračanica Уметнички руководилац ансамбла народних игара
92 Boban Stojanović Dobrotin, Ljiljan Нема лиценцу
93 Sađit Krujezi Kosovo Polje Нема лиценцу
94 Bruno Nikolić Beč, Austrija Нема лиценцу
95 Jadranka Martinović Petrovac na Mlavi Нема лиценцу
96 Jasna Goljović Baljevac na Ibru Учитељ играња
97 Tomislav Spasovski Beograd Стручни руководилац
98 Jovan Zikic Beograd Нема лиценцу
99 Ivana Cvetković Užice Стручни руководилац
100 Tomislav Dokić Izbište, Vršac Нема лиценцу
101 Saška Karaklić Izbište, Vršac Нема лиценцу
102 Štjefan Ujkić Podgorica CG Стручни руководилац
103 Goran Šćepanović Kolašin CG Стручни руководилац
104 Darko Radulović Podgorica CG Учитељ играња
105 Sandra Markuš Podgorica CG Учитељ играња
106 Lidija Ilić Novi Beograd Нема лиценцу
107 Milan Nikolić Beograd Нема лиценцу
108 Boža Potkonjak Pančevo Уметнички руководилац ансамбла народних игара
109 Drago Kecman Beograd Нема лиценцу
110 Milorad Lonić Novi Sad Нулта лиценца
111 Momir Miljović Niksic Стручни руководилац
112 Savo Mrvaljević Cetinje Нема лиценцу
113 Milan Bojović Berane Нема лиценцу
114 Predrag Šušić Tivat Стручни руководилац
115 Hajrudin Tabakovic Pljevlja Стручни руководилац
116 Maja Dakić Marijana Berane Нема лиценцу
117 Veroslava Ristić Beograd Нулта лиценца
118 Mirjana Nešković Beograd Нулта лиценца
119 Aca Pavlović Bringen Нема лиценцу
120 Slavica Golić Zvornik Уметнички руководилац ансамбла народних игара
121 Marinko Moskov Igalo Нема лиценцу
122 Zeljka Moskov Igalo Стручни руководилац
123 Boro Miljanic Djenovici Нема лиценцу
124 Zivorad Trifunovic Lipljan Уметнички руководилац ансамбла народних игара
125 Vlastimir Veljovic Uzice Нулта лиценца
126 Miljko Petrovic Niska Banja Уметнички руководилац ансамбла народних игара
127 Maja Jereminov Bavaniste Учитељ играња
128 Vladan Radojkovic Osipaonica Кореограф – почетник
129 Boban Jovic Radinac Нема лиценцу
130 Jovan Nebrigic Bludes,Austrija Кореограф народних игара
131 Dragan Mladenovic Štrpce Уметнички руководилац ансамбла народних игара
132 Marko Ivanovic Raska Уметнички руководилац ансамбла народних игара
133 Djordjija Glogovac Cetinje Нема лиценцу
134 Dragan Simic Osecina Нема лиценцу
135 Dejan Buncic Beograd Уметнички руководилац ансамбла народних игара
136 Biljana Buncic Beograd Кореограф – почетник
137 Aleksandar Frknulović Smederevo Учитељ играња
138 Zorica Simonovic Svajcarska, Lugano Нема лиценцу
139 Jovana Zivkovic Mionica Нема лиценцу
140 Tijana Zivkovic Mionica Нема лиценцу
141 Dragan Trifunovic Jagodina Нема лиценцу
142 Danica Sćepanovic Skolasin CG Учитељ играња
143 Predrag Bogdanović Medvedja Кореограф народних игара
144 Svetozar Perovic Podgorica Нема лиценцу
145 Jovana Djordjevic Sm.Palanka Нема лиценцу
146 Darko Davidovic Lozovik Уметнички руководилац ансамбла народних игара
147 Bojana Stanojevic Donja Gusterica Учитељ играња
148 Vera Rogosic Podgorica Нема лиценцу
149 Jovan Martinovic Budva Учитељ играња
150 Goran Savkovic Podgorica Нема лиценцу
151 Tijana Stojanovic Ugrinovci Нема лиценцу
152 Milan Cvijanovic Boboda Кореограф народних игара
153 Radovan Grcic Sid Нема лиценцу
154 Nebojsa Petrovic Bec Нема лиценцу
155 Branko Pantic Bec Нема лиценцу
156 Dragan Markovic Vladimirci Нема лиценцу
157 Lidija Stojadinovic Pozarevac Нема лиценцу
158 Dalibor Stojadinovic Pozarevac Нема лиценцу
159 Savo Mrvaljevic Cetinje Нема лиценцу
160 Jovica Stanisavljevic Petrovac na Mlavi-Trnovče Нема лиценцу
161 Željko Šormaz Prijedor Кореограф народних игара
162 Slađana Knežević Prijedor Учитељ играња
163 Nikola Ilić Prijedor Нема лиценцу
164 Ognjen Radišić Prijedor Нема лиценцу
165 Saša Vrućinić Prijedor Нема лиценцу
166 Bojana Lakić Prijedor Нема лиценцу
167 Dragomir Arsenijević Lazarevac Нема лиценцу
168 Mladen Majstorović Požega Нема лиценцу
169 Dragan Trifić Valjevo Нема лиценцу
170 Srban Jovanović Donja Livadica Уметнички руководилац ансамбла народних игара
171 Perica Bogdanović Dobanovci Учитељ играња
172 Ivana Đorđević Požarevac Стручни руководилац
173 Saša Mazinjanin Zemun Уметнички руководилац aнсамбла народнe музике
174 Jasna Živanov Bavanište Учитељ играња
175 Miloš Nenadović Azanja Стручни руководилац
176 Slavica Tomić N.Bgd. Учитељ играња
177 Stojanka Zelinac Dugo Polje Нема лиценцу
178 Milan Maslić Doboj Нема лиценцу
179 Zorana Stojanović Doboj Нема лиценцу
180 Rosa Jović Doboj Нема лиценцу
181 Savan Runjo Prijedor Кореограф народних игара
182 Marija Ostojić Beograd Учитељ играња
183 Dragan Stanković Beograd Аранжер народне музике (народних игара, вокално инструменталне и инструменталне музике)
184 Nenad Bajić Smederevo Стручни руководилац
185 Ilija Milić Jakovo Уметнички руководилац ансамбла народних игара
186 Dajana Kostić S.Pazova Нулта лиценца
187 Branislav Kiš Zemun Нема лиценцу
188 Radosav Stojanović Vrčin Нема лиценцу
189 Tomo Jovanović Beč, Нема лиценцу
190 Nikola Vraneš Beograd Нулта лиценца
191 Filipović Milan Leskovac Кореограф народних игара
192 Ivanović Svetlana Beograd Учитељ играња
193 Krstić Katarina Lazarevac Стручни руководилац
194 Ivanović Čeda Beograd Учитељ играња
195 Vuković Branislav Zemun Стручни руководилац
196 Konjević Miodrag Obrenovac Корепетитор
197 Bojan Milojica Prijedor Учитељ играња
198 Vesna Radovanović Dubovica Barzinovina Стручни руководилац
199 Smrekić Aleksandar Čačak Нулта лиценца
200 Dragan Stokić Brčko Уметнички руководилац ансамбла народних игара
201 Vladan Milekić Zlatibor Кореограф народних игара
202 Dragi Peco Mostar Учитељ играња
203 Ljubinko Krunić Novi sad Кореограф – почетник
204 Tomislav Đurin Mošorin Zrenjanin Учитељ играња
205 Anđela Pantelić Beograd Учитељ играња
206 Aleksandar Varađan Beograd Нема лиценцу
207 Ivan Jovanović Kostolac Кореограф – почетник
208 Nikola Ducić N Beograd Корепетитор
209 Anđelina Špehar Beograd Учитељ играња
210 Tomislav Milivojević Soko banja Уметнички руководилац ансамбла народних игара
211 Nemanja Radojković Resnik Rakovica Уметнички руководилац ансамбла народних игара
212 Milan Žmirić Novi Beograd Кореограф – почетник
213 Milan Mutapčić Beograd Нема лиценцу
214 Miloš Mutapčić Beograd Нема лиценцу
215 Suzana Kalkan Jajce Šipovo Нема лиценцу
216 Jovica Taševski Bujanovac Учитељ играња
217 Marjan Zdravković Niška Banja Нема лиценцу
218 Ivan Stojanović Paraćin Нема лиценцу
219 Milica Smiljkić Beograd Нема лиценцу
220 Vojče Nestorović Vićenca Уметнички руководилац ансамбла народних игара
221 Danijela Krkić Stara Pazova Нема лиценцу
222 Nemanja Grbić Inđija Нема лиценцу
223 Ljubomir Stamenković Lazarevac, veliki Crljeni Уметнички руководилац ансамбла народних игара
224 Zoran Јevtić Čačak Нема лиценцу
225 Bora Talevski Beograd Нема лиценцу
226 Miloš Milić Beograd Нема лиценцу
227 Ana Pavlović Beograd, Jakovo Нема лиценцу
228 Dragan Petrović Bor Уметнички руководилац ансамбла народних игара
229 Nenad Mijajlović Petrovac na Mlavi Уметнички руководилац ансамбла народних игара
230 Ana Jovičić Barajevo Нема лиценцу
231 Vladan Jeremic Ivanjica Стручни руководилац
232 Маринко Поповић Београд Кореограф – почетник
233 Дејан Трифуновић Панчево Нулта лиценца
234 АНА СПАСИЋ БЕОГРАД Нема лиценцу
235 Софија Бунчић Београд Нема лиценцу
236 Миле Лукић Пуцари Нема лиценцу
237 Mirzet Menković 4800 Attnang puchheim Austrija Уметнички руководилац ансамбла народних игара
238 Александар Шормаз Приједор Нема лиценцу
239 Александра Цвјетиновић Бијељина Нема лиценцу
240 Слободанка Рац Бачка Топола Нулта лиценца
241 Ljubomir Vujcin Vrbas Нулта лиценца
242 Zvezdan Djuric Kraljevo Нулта лиценца
243 Igor Gudic Kraljevo Нема лиценцу
244 Borko Jovanović Velika Plana Нема лиценцу
245 Goran Denić Prokuplje Уметнички руководилац ансамбла народних игара
246 Јовановић Драгана Велика Плана Нема лиценцу
247 Мирослав Лајић Врбашка Нема лиценцу
248 ГОРАН ДУМАНОВИЋ БЕЧЕЈ Нема лиценцу
249 Dragan Marković Trstenik Нема лиценцу
250 Nenad Mandić Obrenovac Нема лиценцу
251 Stanislav Đukanović Batajnica Нема лиценцу
252 Čedomir Tucić Šabac Нема лиценцу
253 Раденко Драгићевић Сурчин Нема лиценцу